Zaznacz stronę

Tę wyjątkową okazję warto świętować z jeszcze większym rozmachem! Dzień Kobiet to nie tylko moment, w którym oddajemy hołd wszystkim niesamowitym kobietom w naszym życiu, ale także czas, by podkreślić ich niezwykłe osiągnięcia, siłę i determinację. Dołącz do naszej społeczności, aby uczcić to niezapomniane święto razem!

Dzień Kobiet to nie tylko kwiaty i słowa uznania. To także okazja do refleksji nad tym, jak daleko doszły kobiety w walce o swoje prawa, równość i swobodę. To moment, aby podziękować wszystkim niezwykłym kobietom, które codziennie inspirują nas swoim działaniem i postawą.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Dołącz do naszego wydarzenia, aby razem celebrować siłę, determinację i piękno kobiecości.

Dołącz do naszego wydarzenia aby celebrować siłę, niezależność, determinację kobiet. Biznes z perspektywy przedsiębiorczej kobiety, prezentacja i degustacja wyjątkowych win w towarzystwie amouse bouche. Wszystko podbite gorącymi rytmami latino w trakcie warsztatów tańca pod przewodnictwem Michała Gawlika ze Studia Tańca Michał Gawlik. Bądź z nami tego wieczoru!

8 marca 2024
godz. 18:00
139 zł / os
Przygotuj się na:
*wykład motywacyjny kobieta w biznesie,
*degustacja win z polskiej winnicy,
*przekąski Szefowej Kuchni,
*warsztaty tańca latino.
Nie zapomnijcie oznaczyć wszystkich niesamowitych kobiet w swoim życiu, które zasługują na wyjątkowe wyróżnienie.

Dołącz do naszego świętowania i dajmy głos wszystkim niezwykłym kobietom wokół nas! 💪🌸