Zaznacz stronę

Weekend dla Ukrainy w Restauracji Gęś i wino

Włączając się w pomoc Ukrainie chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do naszej Restauracji Gęś i Wino w weekend 12-13 marca, na wyjątkową akcję dzięki której wspólnie będziemy mogli pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy, głównie matkom z dziećmi oraz dzieciom z domów dziecka. W ramach akcji zachęcamy Państwa do rezerwacji stolików i zakupu specjalnie przygotowanych przez naszą kuchnię zestawów.

Całkowity przychód (każda zostawiona przez Państwa złotówka) ze sprzedaży w naszej restauracji z tych dwóch dni trafi na konto lokalnej Fundacji Proem Zako, która działa w Zakościelu, w naszej gminie.

Na tę okazję przygotowaliśmy specjalne menu w cenie 80 zł gdzie będziecie Państwo mieli do wyboru przystawkę lub zupę, jedno z trzech dań głównych oraz jeden z dwóch deserów. Oczywiście będzie też specjalny zestaw dla dzieci w cenie 40 zł, a w nim zupa, danie główne i pyszny deser.

W ten wyjątkowy weekend zaproponujemy Państwu także nowego drinka „Ukraina”, którego nasi barmani przygotują specjalnie na ten szczytny cel.  Jeśli spotka się on z Państwa uznaniem nie wykluczamy, że zagości on w naszej karcie na stałe.

Rezerwacji możecie Państwo dokonywać pod merem telefonu 447101555 lub mailowo recepcja@prezydenthotel.pl

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować Państwa, że w trakcie trwania naszej akcji będziemy prowadzić dokumentację zdjęciową do celów promocyjnych. Państwa wizerunek może zastać wykorzystany w naszych mediach społecznościowych, na stronach internetowych oraz w innych materiałach marketingowych, których administratorem jest Hotel Prezydent Sp. z o.o. Akcja dotyczy sprzedaży ww. zestawów menu oraz specjalnego drinka „Ukraina”

Serdecznie zapraszamy! Razem pomóżmy Ukrainie.